Најуспешнији књижевни споменар

Акција Народне библиотеке Осечина ,,Најуспешнији књижевни споменар“ реализује се већ пету годину у сарадњи са нашом школом. Ученици од почетка школске године на основу истраживачких задатака, на оригиналан и креативан начин записују и илуструју у својим свескама обрађену лектиру. Пошто су ученици од средине марта пратили наставу на даљину, организована је онлајн изложба ,, Странице најбољих књижевних споменара“. Ученице осмог разреда показале су највише воље и труда па су се њихови радови нашли на фејсбук страници Библиотеке Осечина . Александра Ковачевић заузела је прво место, Софија Миловановић друго, а треће место поделиле су Ана Ђермановић и Катарина Васиљевић. Народна библиотека Осечина наградила их је чланским картама и књигама.

knjizevni spomenar